Uus tselluvillatoode soojustusturul

Puhastatud lainepapi baasil valmistatud tselluvill “Werrowool K” on suurel määral sarnaste omadustega kui ajalehepaberist tehtud tselluvill “Werrowool”. Vajutage vastaval tootel, et näha täpsemaid parameetreid.

Werrowool K helbe fraktsioon on sarnane (6-8mm), aga sisaldab oluliselt rohkem “esimese taaskasutusringi” tselluloosikiudu.

Werrowooli ja Werrowool K tselluvillakiud mikroskoobi all. Kui ajalehe tootmise puhul taaskasutatakse tselluloosi 6 korda, siis lainepapi tootmise puhul peab lainepapist pakendite jäikuse tagamiseks lisama esmast tselluloosi alati ca. 30%. Peale iga kasutust tselluloosikiud lüheneb (lõpuks jääb järgi peen tolm).

Paigaldus ja vajumine

Pikem tselluloosikiud on jäigem ja parandab tselluvilla “vormis püsimist”, mis tähendab paigaldusjärgset väiksemat vajumist. Tänu lainepapile on Werrowool K kulu paigaldusel ajalehest valmistatud toodetest ca 5% väiksem. 

Vahe suureneb Werrowool K kasuks aja jooksul tänu materjali väiksemale kokkuvajumisele.

Testkeha füüsilise raputustestiga immiteeritakse materjalide mitme-aastast vajumistsüklit temperatuuride ja niiskusprotsendi muutumisel ehk aastaaegade ja kütteperioodide vaheldumist.

Paigaldusjärgne vajumine tselluvillal “Werrowool” (ajalehe baasil toodetud).

Paigaldusjärge vajumine tselluvillal “Werrowool K” (lainepapi baasil toodetud).

Tulepüsivus

Werrowool K tootmisel on kasutusele võetud uus tehniline lahendus tulepüsivuse parandamiseks. Villa tootmisel kasutatakse erineva fraktsiooniga soolasid. Peenema fraktsiooniga soolad lenduvad paigalduse käigus ja settivad peale paigaldust pinnale muutes eriti tulepüsivaks villa pealmise kihi.

Võrdleva videoga saab tutvuda siin 

Puistevillaga hoonete soojustamine

Villavennad OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle põhitegevuseks on puistevillaga hoonete soojustamine. Puistevilla hind on tihti väga erinev. Kõik oleneb käesoleva objekti keerukusest, suurusest.

Puistevillaga maja soojustamine on kiire, soodne ning parim lahendus nutikale majaomanikule. Professionaalsed seadmed ja sertifitseeritud materjalid koos väljaõppinud meeskonnaga tagavad kiire ja korraliku töö!

+372 5300 6929 Küsin pakkumist